Starosta Prudnicki oraz Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki zapraszają przedsiębiorców na kluczowe spotkanie informacyjne poświęcone programowi Fundusze Europejskie dla Opolskiego 2021–2027.
To idealny moment, aby przygotować się do nadchodzącego naboru wniosków i zdobyć realne wsparcie na inwestycje.
Szczegóły wydarzenia:
Kiedy: 19 maja 2026 r. (wtorek), godz. 10:00
Gdzie: Starostwo Powiatowe w Prudniku, ul. Kościuszki 76 (sala konferencyjna)
Na co możesz pozyskać dofinansowanie?
Podczas spotkania omówimy działanie 1.7 Opolskie konkurencyjne, które oferuje wsparcie m.in. na:
zakup nowoczesnych maszyn i urządzeń produkcyjnych,
wdrażanie nowych produktów i usług na rynek,
doradztwo i szkolenia dla pracowników,
wartości niematerialne i prawne,
zwiększenie skali Twojej działalności.
Dla kogo?
Zapraszamy przedstawicieli sektora MŚP (mikro, małe i średnie firmy):
- z Subregion Południowy (powiaty: prudnicki, nyski, głubczycki),
- firmy z gmin powiatów brzeskiego, kędzierzyńsko-kozielskiego, krapkowickiego oraz opolskiego, które ucierpiały w wyniku powodzi.
W programie:
Eksperci z Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki, Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich, Fundacji Rozwoju Śląska oraz Opolskiej Izby Gospodarczej przedstawią konkretne oferty i ścieżki dotacyjne. Po części oficjalnej przewidziano czas na indywidualne konsultacje oraz poczęstunek dla uczestników. ![]()
![]()
Rejestracja:
https://formularz.opolskie.pl/index.php/921191?lang=pl
Lub na adres e-mail: k.pikula@ocrg.opolskie.pl
Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.
Nie przegap szansy na rozwój swojej firmy w naszym regionie! Serdecznie zapraszamy do udziału!
#PowiatPrudnicki #FunduszeEuropejskie #FEO #Prudnik #Biznes #Rozwój #Dotacje #MŚP #OCRG Obserwujący

Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony.
Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie.
Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.